Osuszacze powietrza - wynajem

    Osuszacze powietrza wilgoci-wynajem
 
    * Odczuwasz dużą wilgotność powietrza w mieszkaniu a na szybach skrapla się woda?
Na ścianach pomieszczeń Twojego mieszkania pojawiła się pleśń lub grzyb?
Świeżo położone tynki oraz wylewki betonowe nie schną?
Termin oddania inwestycji dobiega końca a w pomieszczeniach nadal utrzymuje się wilgoć?

    * Kupiłeś nowe mieszkanie ?
Większość nowo oddanych mieszkań przed wprowadzeniem wymaga wcześniejszego osuszenia. Zignorowanie tego obowiązku może prowadzić do pojawiania się grzyba i pleśni w mieszkaniu.Osuszacze kondensacyjne najszybciej i najtaniej osuszają nowe mieszkania.

   * Remontujesz lub skończyłeś remont mieszkania?

Podczas budowy i remontu zużywa się duże ilości wody (murowanie, wylewanie stropów, tynkowanie, wylewanie posadzek, szpachlowanie, itp.). Zastosowanie profesjonalnego osuszania umożliwia skrócenie czasu trwania budowy czy remontu, zapewniając jednocześnie właściwy poziom wilgotności.
 
Inwestorzy osuszanie w trakcie budowy traktują jako zło konieczne, stosowane doraźnie w razie nagłej potrzeby. Dlatego nie jest to przyspieszenie procesu budowy, a jedynie zmniejszenie opóźnienia w zakończeniu inwestycji.
 
Wiele osób próbuję radzić sobie z problemem wilgoci stosując np. nagrzewnice. Nagrzewanie zawilgoconych pomieszczeń nie usunie nadmiernej wilgoci, lecz spowoduje jej wnikanie w głąb materiałów. Jest to pozorny efekt osuszenia, ponieważ ilość wody w materiałach pozostaje wciąż taka sama.
W wyniku podniesienia temperatury w pomieszczeniu, powietrze nasyca się wilgocią równomiernie rozkładając ją na wszystkie materiały, które dotychczas pozostawały suche. Jedynie osuszanie  kondensacyjne pozwala właściwie obniżyć poziom wilgoci podczas prac budowlanych.
 
Metoda osuszania kondensacyjnego stosowana jest od lat w budownictwie na całym świecie, traktowana jest jako niezbędny proces technologiczny, skracający realizację inwestycji a co za tym idzie obniżająca koszty.


    * Masz zalane mieszkanie?
Wypożycz osuszacz i pozbądź się nadmiaru wilgoci w kilka dnia, nie czekaj aż w mieszkaniu pojawi się grzyb i pleśń. Przebywanie w zagrzybionych pomieszczeniach zagraża zdrowiu i może prowadź do licznych chorób. Osuszanie za pomocą osuszacza jest najszybszą i najtańszą metodą osuszania.

    * Osuszacze? A jak to działa..?
Urządzenie pochłania wilgoć z powietrza zamieniając ją w wodę. Woda zbierana jest do zbiornika osuszacza lub odprowadzana na zewnątrz. Dzieje się tak z powodu sorpcyjnych właściwości powietrza, które pochłania wilgoć ze ścian, podłóg i innych elementów wyposażenia. W związku z tym osuszając powietrze – osuszamy jednocześnie jego ściany, sufit, podłogi a nawet meble.


OFERUJEMY PROFESJONALNE OSUSZACZE POWIETRZA
które ściągają do 30L wody na dobę!!!!!
 

Jak działamy?

Rezerwacja prosimy dokonywać telefonicznie
Po kontakcie telefonicznym przyjeżdżamy do Państwa, wykonujemy pomiar wilgotności i dobieramy odpowiednie urządzenie osuszające.

Dojazd do klienta na terenie Rzeszowa oraz pomiary wilgotności są bezpłatne.
tel. 505 508 347
Wyników na stronie: 9 | 18 | 45
Sortuj wg: producenta | nazwy produktu | ceny

Polecani producenci