Architekci i wykonawcy

 
 
 
                                                                                 
 
        DISENO mgr inż. arch. Sabina Kalawska-Matwiej                             Pracownia Aranżacji Wnętrz OptimumArt Bajor A.
                                                                                       
 
 
 
 
 

Współpraca

 

Architekci  i  Projektanci

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, gdyż Wasza kreatywność i nietuzinkowe pomysły znajdą odzwierciedlenie w naszej ofercie. Posiadamy różnorodne materiały, z których jesteśmy w stanie uzyskać niezliczoną gamę efektów, takich jak: beton, trawertyn, farby o efekcie tapety, aż po klasyczny stiuk.

 

Ważnym atutem jest to, że każdy materiał barwimy na miejscu, dzięki czemu możliwe jest dobranie koloru nie pochodzącego z katalogu proponowanego od producenta, ale na przykład dopasowanego do koloru kamienia, mebla, tapety, czy odcienia z wzornika NCSu.

 

Zapewniamy potrzebne katalogi oraz obsługę pracownika odpowiedzialnego za kontakty z architektami, który dostarczy odpowiednie próbki i doradzi rodzaj materiału, uzależniając go od danej powierzchni i miejsca zastosowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Wykonawcy

Wykonawcom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz wysokiej jakości materiały.

Wszystkim znane są przypadki, kiedy profesjonalizm i staranna praca wykonawców została zmarnowana, przez użycie złej jakości materiału. Dlatego my wcześniej testujemy proponowane przez producentów produkty i wybieramy z nich tylko te, które spełniają Wasze oczekiwania.

Większość materiałów jest dostępna na miejscu i zostaje zabarwiona od ręki. Wszystkie formuły kolorystyczne, szczególnie te niestandardowe, przechowujemy w naszej bazie danych, przez co nie ma problemu z ponownym uzyskaniem takiego samego koloru.

Dla wszystkich wykonawców, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę o kolejne techniki nakładania, służymy doradztwem oraz prowadzimy bezpłatne szkolenia.

Zapraszamy do współpracy.

 
 
 
 
Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia w zakresie technik dekoracji wnętrz. Szkolenia organizujemy dla pojedynczych osób oraz dla grup ok 5 osób, decyduje kolejność zgłoszenia. Zapraszamy też do udziału na szkoleniach architektów, projektantów wnętrz.

 

Szkolenia obejmują :

- część teoretyczną

- część praktyczną

- szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmie z reguły w sobotę lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu

- SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

 

Zapraszamy!

kontakt: 505 508 347, 505 719 716

 
 

 
 
Informacje dla architektów oraz firm budowlanych, które chcą nawiązać z nami współpracę.
 
 
 
 
 
pola oznaczone (*) są wymagane