Deski i Cegły elastyczne

 
DESKI DEKORACYJNE - to bardzo realna kopia desek drewnianych, które mogą być wykorzystane jako elementy dekoracyjne na elewacji budynku, w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej.
Są materiałami wodoodpornymi, odpornymi na kornik,  paro-przepuszczalnymi, odpornymi na uderzenia, zachowują trwałą barwę, są elastyczne, można je kłaść na zakrzywionych powierzchniach (ściany łukowe). Występują w rozmiarach 2600 x 130 x 3 mm2600 x 200 x 3 mm i są oferowane w 6 kolorach.
 
PŁYTKI DEKORACYJNE -  stosowane do dekoracji ścian wewnętrznych i zewnętrznych, to bardzo realna kopia cegieł ceramicznych, które mogą być wykorzystane jako elementy dekoracyjne na elewacji budynku, w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. Są paro-przepuszczalne, odporne na uderzenia, zachowują trwałą barwę, są elastyczne, można je kłaść na zakrzywione powierzchnie (ściany łukowe, sklepienia, kolumny itp.). Oferowane płytki występują w 8 kolorach, mają typowy wymiar dla cegieł 240 x 67 x3 mm. W naszej ofercie posiadamy również płytki dekoracyjne narożnikowe w wymiarze 240 x 120 x 67 x 3 mm oraz klej do klejenia płytek, który występuje w 5 kolorach i służy również do fugowania płytek.
 
Wyników na stronie: 9 | 18 | 45
Sortuj wg: producenta | nazwy produktu | ceny

Polecani producenci