Czas realizacji Zamówienia

 
Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawany w sklepie internetowym firmy DekoStyl towar był dostarczany do Państwa
w jak najkrótszym czasie.
 
Kupujący otrzymuje przesyłkę w czasie, na który składa się:
- okres realizacji zamówienia przez Sklep,
- czas dostarczenia towaru określony przez Firmę Kurierską.
 
Czas realizacji zamówienia w Sklepie jest uzależniony od dostępności produktów. Jeżeli produkty są dostępne w magazynie Sklepu wysyłka następuje zwykle tego samego dnia (warunkiem jest złożenie zamówienia do godziny 15:00). W przypadku braku towaru w magazynie Sprzedającego, okres realizacji zamówienia może się wydłużyć o czas niezbędny do jego sprowadzenia. Zwykle czas ten wynosi do 5 dni roboczych ( w pojedynczych przypadkach maksymalnie 14 dni ) o czym zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani drogą telefoniczną lub mailową.
 
Dostawa zamówionego towaru kurierem pod wskazany adres realizowana jest najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia (jednak nie później niż wciągu 2 – 3 dni roboczych). Warunki te dotyczą zamówień za pobraniem.
W przypadku wybrania płatności przelewem nadanie przesyłki przez Sklep DekoStyl następuje w momencie zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. Zaksięgowanie wpłaty następuje zazwyczaj w ciągu 1 dnia od momentu dokonania wpłaty ( dotyczy dni roboczych ).
 
Zamówione w sklepie towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Sklep nie odpowiada za ewentualne opóźnienia otrzymania przesyłki wynikłe z niedotrzymania terminów dostawy przez Kuriera lub podania przez Kupującego nieprawidłowych danych dla doręczenia.
Prosimy o podawanie w zamówieniu numeru telefonu kontaktowego. Pozwoli to przedstawicielowi Firmy Kurierskiej na uzgodnienie z Klientem dokładnego terminu dostarczenia towaru.
Towary dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.