Galeria zdjęć produktu

Ottocento Bianco

Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni
Cena: 349.00
Ottocento Bianco - biała farba dekoracyjna imitująca jedwab i aksamit
 
Ottocento jest owocem uważnych poszukiwań, które pozwoliły na połączenie nowych technologii w produkt dający efekt dawnej tkaniny takiej jak aksamit. Aksamit znany jest z historii jako oznaka szlachectwa i bogactwa, a obecnie kojarzony jest z poszukiwaniem, potrzebą odkrywania nowych rozwiązań dekoracyjnych. Potrzeby te doprowadziły Oikos do stworzenia farby przypominającej wyglądem tą wspaniała tkaninę.
Ottocento to produkt jedyny w swoim rodzaju dający wysoki efekt dekoracyjny z blaskiem jaki dawały tkaniny w dawnych latach. Poprzez zastosowanie żywic akrylowych w dyspersji wodnej Ottocento jest produktem paroprzepuszczalnym, a specjalnie metalizowane pigmenty pozwalają osiągnąć zaskakujące efekty wykończeniowe od stylu klasycznego do aktualnego wzornictwa. Podstawowym efektem Ottocento jest tworzenie pięknego efektu aksamitnych ścian, dzieki załamaniom padającego światła.
 
Instrukcja aplikacji

Przygotowanie
1. Powierzchnie powinny być suche i wysezonowane. Ściany powinny być gładkie, wyszpachlowane i dokładnie oczyszczone. Dla wzmocnienia podłoża można nałożyć jedną warstwę gruntu Crilux.
2. Dla uzyskania własciwego efektu dekoracyjnego jako warstwę podkładową należy dwukrotnie nałożyć pędzlem lub wałkiem farbę Extrapaint Bianco rozcieńczoną w 40% wodą. Po upływie 4-6 godzin można przystąpić do kolejnych etapów.

Aplikacja produktu
1. Przy użyciu stalowej pacy należy nałożyć na ścianę farbę Ottocento (np. w postaci placków) i rozetrzeć ją w celu pokrycia całej ściany (np. nieregularnymi lub wahadłowymi ruchami). Dla lepszego wyczucia paca powinna być trzymana w samych palcach.
2. Przed wyschnięciem produktu całą powierzchnię należy przegładzić w celu uzyskania aksamitnej, dwukolorowej powierzchni.

Warstwa ochronna (opcjonalnie)
1. Dla lepszej ochrony powierzchni (np. w kuchniach i łazienkach) można nałożyć warstwę lakieru ochronnego Watins Lux.

Wydajność
- Extrapaint - około 10 m2/l, rozcieńczony wodą w 40% ( na 1 warstwę )
- Ottocento - 7-8 m2/l
Sposób dostawy Koszty
pobranie przelew zwykły Payu
Kurier
30.00 zł 25.00 zł 25.00 zł
Kurier - paleta
170.00 zł 155.00 zł 155.00 zł
Kurier ponadgabaryt 2m
0 zł 59.00 zł 59.00 zł
Kurier ponadgabaryt 3m
0 zł 87.00 zł 87.00 zł
Kurier ponadgabaryt 4m
0 zł 106.00 zł 106.00 zł
Wzornik koloru
Film instruktażowy