Galeria zdjęć produktu

Tynk beton zestaw dekoracyjny SAN MARCO CZARNY na 10m2 NOWOŚĆ!

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni
Producent: SAN MARCO
Cena: 499.00

Beton tynk CZARNY zestaw na 10 m2

 
 
Tynk beton dekoracyjny to gotowa masa do użycia która po nałożeniu nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu. To doskonała dekoracja dla nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i publicznych. Beton stanowi bazę naturalnych wypełniaczy na spoiwie wapiennym, zabarwiony naturalnymi pigmentami. W zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, gładki czy z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.
 
 
Oferta dotyczy całego zestawu w skład którego wchodzi:
 
- Primer - grunt z piaskiem kwarcowym 1,5kg
- Beton Architektoniczny 9kg (gotowa masa wapienna w kolorze grafitowym)
- wosk impregnująco koloryzujący czarny nadający czarne wykończenie betonu - 1 L
 
 
Oryginalny, naturalny, wysokiej jakości produkt włoski
 
Najlepsza oferta na rynku! Jakość w dobrej cenie!  
 
CENA PRODUCENTA. Obsługa inwestycji w całym kraju!
 
Zapraszamy do współpracy wykonawców, architektów oraz sklepy!
 
 
Właściwości:
 
 
- gotowy do użycia ( zabarwiony w masie )
 
- stosowany do wewnątrz i na zewnątrz ( przy dodatkowym zabezpieczeniu)
 
- tynk jest w pełni ekologiczny
 
- łatwy w aplikacji
 
- bardzo wydajny ok. 0,9 kg/m2
 
- odporny na szorowanie, pleśnie i grzyby
 
- bardzo twardy i trwały
 
- paro przepuszczalny, zapewnia „oddychanie” ścian
 
- produkt naturalny, zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni
 
 
 
Beton przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak: tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i itp. po ich wcześniejszym przygotowaniu. Przy zakupie powyżej jednego opakowania towar organizujemy w pojemnikach zbiorczych.
 
 

 

 

 

 

 

BETON DEKORACYJNY - Instrukcja nakładania

Przed przystąpieniem do nakładania betonu architektonicznego należy odpowiednio przygotować powierzchnię ściany. Powierzchnia powinna być: mocna, sucha, oczyszczona z kurzu, resztek kleju, olejów, brudu i tłuszczów i zagruntowana standardowym gruntem do ścian.

1 Etap Na odpowiednio wyszpachlowaną, wyrównaną, suchą powierzchnię - w zależności od chłonności podłoża - wałkiem malarskim nanosimy grunt Fond Granite Akrylowo - Krzemowy (jedno lub dwukrotnie). Czas schnięcia około 5 godzin.

2 Etap Na wcześniej zagruntowaną suchą powierzchnię nierdzewną pacą wenecką nakładamy tynk beton dekoracyjny na grubość ziarna. Bezpośrednio przed nałożeniem należy wymieszać beton dekoracyjny w opakowaniu.

3 Etap Po położeniu warstwy masy dekoracyjnej odczekać aż tynk lekko przeschnie, tj. do momentu, aż straci on tzw. mokry połysk. Czas przeznaczony do formowania wzoru od momentu nałożenia betonu to około 20-25 minut. Formowania wzoru narzędziem np. pacą wenecka. W celu uzyskania efektu "szalunku" tzw płyt wskazane położenie dwóch warstw betonu. Tak uformowany wzór pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia na czas około 12 godzin.

4 Etap Po upływie 12 godzin suchą powierzchnię tynku możemy lekko zeszlifować papierem ściernym nr 120 tak by oczyścić powierzchnię z odstających szorstkich elementów. Pozostające w zagłębieniach wzoru resztki tynku, delikatnie usuwamy szerokim pędzlem. Tak przygotowana oczyszczona powierzchnia gotowa jest do zabezpieczenia - impregnacji.

5 Etap Na oczyszczoną powierzchnię tynku nanosimy wałkiem malarskim bezbarwny impregnat zabezpieczający C-Tech, tak by nie pozostawiać zacieków. Należy pamiętać by kierunek aplikacji był zgodny z kierunkiem utworzonego wzoru.

Sposób dostawy Koszty
pobranie przelew zwykły Payu
Kurier
30.00 zł 25.00 zł 25.00 zł
Odbiór osobisty

---

---

---

Kurier - paleta
199.00 zł 190.00 zł 190.00 zł
Kurier ponadgabaryt 2m
130.00 zł 59.00 zł 59.00 zł
Kurier ponadgabaryt 3m
140.00 zł 92.00 zł 92.00 zł
Kurier ponadgabaryt 4m
140.00 zł 92.00 zł 92.00 zł
Wzornik koloru