Galeria zdjęć produktu

Beton dekoracyjny CZARNY w złoty/srebrny szalunek zestaw na 10m2 NOWOŚĆ!

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni
Producent: SAN MARCO
Nowa cena: 478.99 Stara cena: 519.00

Beton tynk CZARNY ze złotymi/srebrnymi pasami zestaw na 10 m2

 
 
Tynk beton dekoracyjny to gotowa masa do użycia która po nałożeniu nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu. To doskonała dekoracja dla nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i publicznych. Beton stanowi bazę naturalnych wypełniaczy na spoiwie wapiennym, zabarwiony naturalnymi pigmentami. W zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, gładki czy z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.
 
 

PROMOCJA 479 zł !!! (ograniczona czasowo)

 
Oferta dotyczy całego zestawu do wykonania efektu betonu w złotych/srebrnych pasach ( szalunku ) w skład którego wchodzi:
 
 
- Primer - grunt z piaskiem kwarcowym 1,5kg

- Beton Architektoniczny 10kg (gotowa masa wapienna w kolorze czarnym)

- Impregnat - 1 L
 
- Złota lub srebrna farba 1 L ( kolor do wyboru )
 
- Taśma odcinająca 3mm, 6mm, 9mm, 12mm ( szerokość do wyboru ) długość 55 m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oryginalny, naturalny, wysokiej jakości produkt włoski
 
Najlepsza oferta na rynku! Jakość w dobrej cenie!  
 
CENA PRODUCENTA. Obsługa inwestycji w całym kraju!
 
Zapraszamy do współpracy wykonawców, architektów oraz sklepy!
 
 
Właściwości:
 
 
- gotowy do użycia ( zabarwiony w masie )
 
- stosowany do wewnątrz i na zewnątrz ( przy dodatkowym zabezpieczeniu)
 
- tynk jest w pełni ekologiczny
 
- łatwy w aplikacji
 
- bardzo wydajny ok. 1 kg/m2
 
- odporny na szorowanie, pleśnie i grzyby
 
- bardzo twardy i trwały
 
- paro przepuszczalny, zapewnia „oddychanie” ścian
 
- produkt naturalny, zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni
 
 
 
Beton przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak: tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i itp. po ich wcześniejszym przygotowaniu. Przy zakupie powyżej jednego opakowania towar organizujemy w pojemnikach zbiorczych.
 
 

 

 

 

 

 

 Złoty szalunek 

(beton czarny w/w oferta)

 

Złoty szalunek 

(beton ciemno-szary)

 

Srebrny szalunek 

(beton szary)

 

BETON DEKORACYJNY

W EFEKCIE PASÓW ZŁOTYCH LUB SREBRNYCH

Instrukcja nakładania

 
Przed przystąpieniem do nakładania betonu architektonicznego należy odpowiednio przygotować powierzchnię ściany. Powierzchnia powinna być: mocna, sucha, oczyszczona z kurzu, resztek kleju, olejów, brudu i tłuszczów i zagruntowana standardowym gruntem do ścian.
 
1 Etap Na odpowiednio przygotowanej powierzchni ściany rozrysowujemy za pomocą poziomicy lub prostej łaty linie stanowiące w dalszej kolejności bazę pod nałożenie farby złotej lub srebrnej. Nakładamy grubszą warstwę farby złotej lub srebrnej wzdłuż wyznaczonych linii. Jednokrotnie lub dwukrotnie w zależności od stopnia pokrycia kolorem podłoża.
 
2 Etap Po wyschnięciu farby ( najlepiej minimum 24 godziny ) na utworzone pasy farby naklejamy taśmę odcinającą. Należy unikać naciągania taśmy w celu dobrego jej przylegania do farby na całej powierzchni i uniknięcia późniejszego podciekania farby pod taśmę.
 
3 Etap Na utworzone przez taśmy pola powierzchni ściany nanosimy grunt Fond Granite Akrylowo - Krzemowy (jedno lub dwukrotnie). Można malować po taśmach, jednak w celu uniknięcia podciekania farby pod taśmę i zniszczenia efektu dekoracyjnego nie zaleca się tego robić. Najlepiej malować gruntem zachowując po około 2-3 mm odstępu od każdej strony taśmy odcinającej. Jest to bardziej pracochłonna metoda wymagająca zręczności, ale gwarantująca należyty efekt po oderwaniu taśm. Czas schnięcia gruntu około 4 godzin.
 
4 Etap Na wcześniej zagruntowaną suchą powierzchnię nierdzewną pacą wenecką nakładamy tynk dekoracyjny Efekt betonu na grubość ziarna. Nakładamy tynk na całą ścianę, starając się nakładać wzdłuż taśm, nie w poprzek w celu uniknięcia zerwania taśmy. W tym etapie dobrze jest na początku szpachelką zaciągnąć na taśmy cienką warstwę tynku bezpośrednio przed nałożeniem pacą właściwej warstwy tynku dekoracyjnego- zapobiegnie to przypadkowemu zerwaniu tynku w trakcie nakładania pacą większej powierzchni.
 
5 Etap Bezpośrednio po nałożeniu tynku przystępujemy do formowania wzoru narzędziem np. pacą wenecka, wałek lub słojownica. Po delikatnym przyschnięciu masy to jest około 10-25 minut w zależności od temperatury i wilgotności powietrza we wnętrzu zacieramy tynk pacą wenecką. Po zatarciu tynku, podczas gdy jest on jeszcze mokry zdejmujemy delikatnie taśmy odcinające. Tak uformowany tynk pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia na czas około 12 - 24 godzin.
 
6 Etap Suchą powierzchnię tynku możemy lekko zeszlifować papierem ściernym nr 120 tak by oczyścić powierzchnię z odstających szorstkich elementów. Tak przygotowana oczyszczona powierzchnia gotowa jest do impregnacji.
 
7 Etap Na oczyszczoną powierzchnię tynku nanosimy wałkiem malarskim bezbarwny impregnat zabezpieczający C-Tech, tak by nie pozostawiać zacieków. Należy pamiętać by kierunek aplikacji był zgodny z kierunkiem utworzonego wzoru.
Sposób dostawy Koszty
pobranie przelew zwykły Payu
Kurier
30.00 zł 25.00 zł 25.00 zł
Odbiór osobisty

---

---

---

Kurier - paleta
170.00 zł 155.00 zł 155.00 zł
Kurier ponadgabaryt 2m
0 zł 59.00 zł 59.00 zł
Kurier ponadgabaryt 3m
0 zł 87.00 zł 87.00 zł
Kurier ponadgabaryt 4m
0 zł 106.00 zł 106.00 zł
Wzornik koloru