Galeria zdjęć produktu

BETON ARCHITEKTONICZNY zestaw 25m2 (podkład+beton+lakier)

Czas realizacji zamówienia: 24h
Cena: 459.00

Beton architektoniczny

 


 

 

BETON ARCHITEKTONICZNY - TYNK DEKORACYJNY!

 

                           ( gotowy zestaw na 25 m2 )
 

 

 W skład zestawu wchodzą:
 
1. Beton - 25kg (pasta) - wydajność ok. 0,9kg/m2
2. Farba Fond - podkładowa 4kg - wydajność ok. 7-8m2/kg
 
3. Impregnat  zabezpieczający 2,5L - wydajność ok. 10m2
 

 
Promocja!!! w zestawie taniej! Beton architektoniczny 18,76 zł/m2 cały system!
 
Tynk jest w pełni ekologiczny, łatwy do zastosowania, w pomieszczeniach zapewnia odpowiedni mikroklimat, gdyż szpachla tworząc warstwę, przepuszcza parę wodną, pozwala „oddychać” ścianom, co ułatwia odprowadzenie z nich wilgoci, ponadto jego wysoka alkaliczność nie doprowadza do powstawania koncentracji siedlisk: grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów.
 
 
Beton architektoniczny - to drobnoziarnista szlachetna mieszanka na bazie spoiw hydraulicznych, mączki marmurowej i wyselekcjonowanych wypełniaczy. Jest to pokrycie dekoracyjne imitujące wyglądem "surowy beton" z charakterystycznymi wżerami i przebarwieniami. Dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego wyrób jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Z masy uzyskujemy wykończenie o szarym kolorze. Efekt końcowy uzyskuje się nakładając na wyschniętą masę bezbarwny impregnat zabezpieczjący
 
 
Studio Dekoracji Wnętrz - beton dekoracyjny, beton architektoniczny.
 
 
 
W standardzie 5 kolorów do wyboru ( poglądowe) :
 
- biały  ( NCS 0300-N)
- popielaty  ( NCS - 1000-N)
- jasno szary  ( NCS 2500-N)
- szary  (NCS 3500-N)
- ciemno szary  (NCS - 5000-N)
 
 
 
UWAGA PROMOCJA!
Zakup tynku upoważnia do zakupu dowolnej ilości taśmy malarskiej Blue Dolphin w promocyjnej cenie 5,50 zł brutto/sztuka. Taśma idealnie sprawdzi się w trakcie nakładania tynku zabezpieczając powierzchnie np. drzwi, okien, sąsiadujących ścian itp. Ilość taśm w promocji ograniczona!
Produkt dostępny pod linkiem:

 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

Aplikacja:
 
 
BETON DEKORACYJNY Instrukcja nakładania

Przed przystąpieniem do nakładania betonu architektonicznego należy odpowiednio przygotować powierzchnię ściany. Powierzchnia powinna być: mocna, sucha, oczyszczona z kurzu, resztek kleju, olejów, brudu i tłuszczów i zagruntowana standardowym gruntem do ścian.

1 Etap Na odpowiednio wyszpachlowaną, wyrównaną, suchą powierzchnię - w zależności od chłonności podłoża - wałkiem malarskim nanosimy grunt Fond Granite Akrylowo - Krzemowy (jedno lub dwukrotnie). Czas schnięcia około 4 godzin.

2 Etap Na wcześniej zagruntowaną suchą powierzchnię  nierdzewną pacą wenecką nakładamy tynk dekoracyjny Efekt betonu na grubość ziarna.

3 Etap Odczekać aż tynk lekko przeschnie i przystępujemy do formowania wzoru narzędziem np. pacą wenecka, wałek lub słojownica.  Czas przeznaczony do formowania wzoru od momentu nałożenia masy to około 20-25 minut.  Tak uformowany wzór pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia na czas około 12 godzin.

4 Etap Po upływie 12 godzin suchą powierzchnię tynku możemy lekko zeszlifować  papierem ściernym nr 120 tak by oczyścić powierzchnię z odstających szorstkich elementów. Tak przygotowana oczyszczona powierzchnia gotowa jest do impregnacji.

5 Etap Na oczyszczoną powierzchnię tynku nanosimy wałkiem malarskim bezbarwny impregnat zabezpieczający zolpalith, tak by nie pozostawiać zacieków. Należy pamiętać by kierunek aplikacji był zgodny z kierunkiem utworzonego wzoru. Przy zastosowaniu w warunkach zewnętrznych, łazienkach, kuchniach wskazany dodatkowy lakier zabezpieczający typu Vernis satina lub mat.
 

 PARTNERZY:
 

  

Sposób dostawy Koszty
pobranie przelew zwykły Payu
Kurier
30.00 zł 25.00 zł 25.00 zł
Odbiór osobisty

---

---

---

Kurier - paleta
199.00 zł 190.00 zł 190.00 zł
Kurier ponadgabaryt 2m
130.00 zł 59.00 zł 59.00 zł
Kurier ponadgabaryt 3m
140.00 zł 92.00 zł 92.00 zł
Kurier ponadgabaryt 4m
140.00 zł 92.00 zł 92.00 zł
Film instruktażowy