Galeria zdjęć produktu

.BETON ARCHITEKTONICZNY - zestaw 6m2 (podkład+beton+lakier)

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni
Nowa cena: 149.00 Stara cena: 159.00

Beton architektoniczny

 


 

 

BETON ARCHITEKTONICZNY - TYNK DEKORACYJNY!

 

                           ( gotowy zestaw na 6 m2 )
 

 

 W skład zestawu wchodzą:
 
1. Beton -  6kg (pasta) - wydajność ok. 1kg/m2
2. Farba Fond - podkładowa 1kg - wydajność ok. 6-7m2
3. Impregnat  zabezpieczający 0,6 L - wydajność 1L ok.10 m2

Promocja!!! w zestawie taniej! Beton architektoniczny 24,8 zł/m2 cały system!
 
Tynk jest w pełni ekologiczny, łatwy do zastosowania, w pomieszczeniach zapewnia odpowiedni mikroklimat, gdyż szpachla tworząc warstwę, przepuszcza parę wodną, pozwala „oddychać” ścianom, co ułatwia odprowadzenie z nich wilgoci, ponadto jego wysoka alkaliczność nie doprowadza do powstawania koncentracji siedlisk: grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów.
 
Beton architektoniczny - to drobnoziarnista szlachetna mieszanka na bazie spoiw hydraulicznych, mączki marmurowej i wyselekcjonowanych wypełniaczy. Jest to pokrycie dekoracyjne imitujące wyglądem "surowy beton" z charakterystycznymi wżerami i przebarwieniami. Dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego wyrób jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Z masy uzyskujemy wykończenie o szarym kolorze. Efekt końcowy uzyskuje się nakładając na wyschniętą masę bezbarwny impregnat zabezpieczjący. Przy zakupie powyżej jednego zestawu towar wysyłamy w opakowaniach zbiorczych.
 
Studio Dekoracji Wnętrz - beton dekoracyjny, beton architektoniczny
 
 
W standardzie 4 kolory do wyboru ( poglądowe) :
 
- biały  ( NCS 0300-N)
- popielaty  ( NCS - 1000-N)
- jasno szary  ( NCS 2500-N)
- szary  (NCS 3500-N)
- ciemno szary  (NCS - 5000-N)
 
 
 
 
 UWAGA PROMOCJA!
Zakup tynku upoważnia do zakupu dowolnej ilości taśmy malarskiej Blue Dolphin w promocyjnej cenie 5,50 zł brutto/sztuka. Taśma idealnie sprawdzi się w trakcie nakładania tynku zabezpieczając powierzchnie np. drzwi, okien, sąsiadujących ścian itp. Ilość taśm w promocji ograniczona!
Produkt dostępny pod linkiem:
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Aplikacja:
 
 
BETON DEKORACYJNY Instrukcja nakładania

Przed przystąpieniem do nakładania betonu architektonicznego należy odpowiednio przygotować powierzchnię ściany. Powierzchnia powinna być: mocna, sucha, oczyszczona z kurzu, resztek kleju, olejów, brudu i tłuszczów i zagruntowana standardowym gruntem do ścian.

1 Etap Na odpowiednio wyszpachlowaną, wyrównaną, suchą powierzchnię - w zależności od chłonności podłoża - wałkiem malarskim nanosimy grunt Fond Granite Akrylowo - Krzemowy (jedno lub dwukrotnie). Czas schnięcia około 4 godzin.

2 Etap Na wcześniej zagruntowaną suchą powierzchnię  nierdzewną pacą wenecką nakładamy tynk dekoracyjny Efekt betonu na grubość ziarna.

3 Etap Odczekać aż tynk lekko przeschnie i przystępujemy do formowania wzoru narzędziem np. pacą wenecka, wałek lub słojownica.  Czas przeznaczony do formowania wzoru od momentu nałożenia masy to około 20-25 minut.  Tak uformowany wzór pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia na czas około 12 godzin.

4 Etap Po upływie 12 godzin suchą powierzchnię tynku możemy lekko zeszlifować  papierem ściernym nr 120 tak by oczyścić powierzchnię z odstających szorstkich elementów. Tak przygotowana oczyszczona powierzchnia gotowa jest do impregnacji.

5 Etap Na oczyszczoną powierzchnię tynku nanosimy wałkiem malarskim bezbarwny impregnat zabezpieczający zolpalith, tak by nie pozostawiać zacieków. Należy pamiętać by kierunek aplikacji był zgodny z kierunkiem utworzonego wzoru. Przy zastosowaniu w warunkach zewnętrznych, łazienkach, kuchniach wskazany dodatkowy lakier zabezpieczający typu Vernis satina lub mat.
 

 PARTNERZY:
 

  

Sposób dostawy Koszty
pobranie przelew zwykły Payu
Kurier
30.00 zł 25.00 zł 25.00 zł
Odbiór osobisty

---

---

---

Kurier - paleta
170.00 zł 155.00 zł 155.00 zł
Kurier ponadgabaryt 2m
0 zł 59.00 zł 59.00 zł
Kurier ponadgabaryt 3m
0 zł 87.00 zł 87.00 zł
Kurier ponadgabaryt 4m
0 zł 106.00 zł 106.00 zł
Film instruktażowy